هتل بین المللی قصر مشهد
هتل بین المللی قصر مشهد
LANGUAGE
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ تعداد بازدید: ۷۷۹۴۳ لینک کوتاه
هتل بین المللی قصر

 

«هتل بین المللی قصر نزدیکترین هتل پنج ستاره ممتاز مشهد به حرم امام مهربانی ها»

 
 

به نام آنکه جان را فکرت آموخت 

مشهد مقدس شهر شهادت ، شهر عشق ، ملجا و پناهگاه شیداییان امامت و ولایت ، مطاف کروبیان و مهبط ملایک پروردگار است . اینجا مرکز بارش نور معرفت و اجلال معنویت است و این همه بخاطر وجود مبارک و الهی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) است که به این شهر قداست و ارزش بخشیده است.

خداوند منان را سپاسگذاریم که به لطف و کرم خود افتخار خدمتگزاری زائرین این بارگاه را که یکی از آرزوهای دیرین ما بوده نصیب و روزی فرمود و معتقدیم کمتر مجموعه ای در جهان دارای قداست این بارگاه و این شهر است .

چرا که به مصداق ( شرف المکان با لمکین ) بوسه بر درها، گونه بر پنجره ها و ریزش اشک بر سنگفرشهای این بارگاه ملکوتی به عشق امام معصوم(ع) و به محبت و ارادت ساحت اقدس اوست چرا که باور داریم او می بیند .

با این شناخت و معرفت است که کار و تلاش در هتل بین المللی قصر ارزش معنوی به خود می گیرد و کوشش در جهت توسعه اماکن اقامتی و رفاه زائرین حضرتش بدون خستگی و ملال ادامه می یابد و چنین بود که نیروهای متخصص و متعهد و برنامه ریزان این هتل وقت خود را وقف انجام خدمت به بارگاه قدس رضوی نمودند .

انتقادات ، پیشنهادات و نظرات زائرین و مجاورین را با دید دلسوزانه و ارادت پذیرفتند و نیش و نوش را در جهت رضایت مولای خود پذیرا شدند تا کار احداث هتل به سامان برسد و بی تردید شهد شیرین آسایش و آرامش زائرین در هتل بین المللی قصر مشهد خستگی را از تن آنان می برد و لبخند محبوبان رضا (ع) رضامندی و خرسندی را برای خدمتگزاران در این هتل به ارمغان می آورد .

هتل بین المللی قصر عامل تطبیق استاندارد های فنی گردشگری

بر اساس مجوز شماره 2507/4/842 مورخه 1384/08/15 سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هتل بین المللی قصر مشهد عامل تطبیق استاندارد های فنی گردشگری شناخته شد . بر اساس ماده یک دستور العمل درجه بندی و نرخگذاری تاسیسات گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای اشخاص حقوقی متقاضی که دارای امکانات و تجربی کافی در زمینه طراحی ، ساخت ، راه اندازی و اداره تاسیسات گردشگری و یا صدور گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات گردشگری باشند اجازه تشکیل گروه کارشناسی تطبیق استاندارد های گردشگری را صادر می نمایند  دارنده این مجوز « عامل تطبیق استاندارد های فنی گردشگری » نامیده می شود . پس از کسب این افتخار بزرگ بعنوان اولین عامل تطبیق استاندار د های سازمان برای هتل بین المللی قصر کارشناسان این مجموعه با تشکیل 5 گروه کارشناسی شامل : کارشناس امور فنی ، معماری ، تاسیساتی و ساختمان ، کارشناس امور خدمات و تجهیزات ، کارشناس اغذیه و اشربه نسبت به تدوین استاندارد های فنی و کیفیت خدمات گردشگری اقدام نمودند و این استاندارد ها بر اساس ماده 17 آیین نامه ایجاد اصلاح ، تکمیل درجه بندی ، نرخگذاری و نظارت بر فعالیت آنها به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نیز رسیده است . انجام عملیات کارشناسی و تصویب کمیسیون درجه بندی برای کلیه هتل های کشور صادر خواهد کرد که اعتبار این گواهینامه 3 سال خواهد بود . لازم به ذکر است بر اساس اخبار رسیده از سازمان صدور پروانه بهره برداری توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری منوط به اخذ گواهینامه کیفیت خدمات گردشگری خواهد بود .

امید است هتل بین المللی قصر در این راه نیز همچون گذشته موفق و سربلند باشد و به   عنوان پیشرو در صنعت هتلداری نوین کشور همواره چون نگینی در این عرصه درخشندگی و تابناکی خود را حفظ نمایند .

مشهد -خیابان امام رضا(ع)-هتل بین المللی قصر

تلفن تماس:38090-051

تلفکس:38091-051

 

 

 

مطالب مشابه

map
ایران . مشهد . خیابان امام رضا(ع) . بین امام رضا 14 و 16
051-38090
 
کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به هتل بین المللی قصر می باشد
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک
SpecialOffer